Informacje o projekcie

  • Kategoria: Projektowanie i realizacja
  • Klient: Urząd Miejski w Modliborzycach
  • Data realizacji: 17 październik 2019
  • Adres projektu: Błotna 8, 23-310 Modliborzyce

Interaktywna Ławeczka Jana Pawła II

Interaktywna ławeczka Jana Pawła II to wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala na usłyszenie kazań, homilii oraz nauk Ojca Świętego. Ławeczka została wyposażona w system audio, który umożliwia odtwarzanie różnych treści w wysokiej jakości, które mogą być odsłuchiwane za pośrednictwem specjalnego panelu umieszczonego na ławce. Odbiorcy mają możliwość przesłuchania wybranych kazań czy homilii, a także dostęp do darmowej sieci WiFi i możliwość naładowania swojego telefonu komórkowego.

Co więcej, interaktywna ławeczka Jana Pawła II oferuje odbiorcom którzy zakupili produkt, statystyki, na których można zobaczyć najpopularniejsze kazania i informacje o godzinach, w których ławeczka była najczęściej odwiedzana. Dodatkowo, odbiorcy produktu mają dostęp do aplikacji, która umożliwia modyfikację nagrań audio bez konieczności przebywania obok ławeczki.

Nasz produkt doskonale sprawdzi się w parkach, skwerach, miejscach sakralnych czy turystycznych, a także w innych miejscach, w których chcieliby Państwo zapewnić swoim klientom wygodne i przyjazne miejsce do odpoczynku.

Opinie naszych klientów

Zdjęcie klienta

Marcin Krukowski

COO & Co-Founder, So Easy IT

W ramach działalności So Easy IT Sp. z o.o., współpracowaliśmy ze SparkEdge przy rekonesansie bezpieczeństwa, infrastruktury dla platform e-commerce. Wiedza techniczna i zaangażowanie, które zaprezentowali, przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia procesu. Z pewnością polecamy SparkEdge jako solidnego partnera w obszarze IT.

Zdjęcie klienta

Petros Ioannou

Dyrektor Zarządzający, Infinitee Solutions Ltd

Mieliśmy przyjemność ściśle współpracować z Tomaszem, który był jedną z kluczowych osób, do której można było się zwrócić w przypadku skomplikowanych zapytań dotyczących DevOps i zarządzania serwerami. Tomasz wykazuje się dużym profesjonalizmem i dbałością o szczegóły, zawsze potrafił znaleźć doskonałe rozwiązania, które w pełni spełniały nasze oczekiwania. Jego proaktywne sugerowanie alternatywnych propozycji było niezmiernie cenione zarówno przez biznes, zespół programistyczny, jak i zewnętrznych partnerów. Zawsze uprzejmy, pomocny i gotowy do dodatkowego wysiłku, współpraca z nim to niezwykle pozytywne doświadczenie.

Zdjęcie klienta

Paweł Golianek

Właściciel, Enifis

Jako firma Enifis, specjalizująca się w technologiach eCommerce, mieliśmy przyjemność współdziałania z Tomaszem Siroń z SparkEdge podczas różnych faz naszych inicjatyw. Tomasz miał decydujący wpływ w dziedzinach takich jak tworzenie środowisk dla programistów, kreowanie wirtualnej infrastruktury oraz dostosowywanie sieci do potrzeb aplikacji. Nasz ostatni sukces to implementacja środowiska opartego na Kubernetes i Dockerze, co znacząco przyspieszyło nasze procesy deweloperskie. Tomasz również odegrał kluczową rolę w wdrażaniu procesów związanych z konteneryzacją, CI/CD, GitLabem i zabezpieczeniami w pipelinach. Jego umiejętności techniczne w połączeniu z zaangażowaniem gwarantowały, że wszystkie te działania były realizowane płynnie i bez komplikacji. Bazując na naszych korzystnych doświadczeniach, z całym przekonaniem rekomendujemy Tomasz Siroń SparkEdge jako godnego zaufania i biegłego partnera w sektorze IT, zwłaszcza w kontekście wsparcia dla zespołów deweloperskich.

Zdjęcie klienta

Łukasz Jackiewicz

IT Infrastructure Team Leader | Sys Admin, Sii Polska

Współpraca z Tomaszem, który pełnił obowiązki administratora w dziale infrastruktury była bardzo owocna i przyjemna. Swoje obowiązki wykonywał sumiennie i profesjonalnie. Każde zadanie wykonywał kompleksowo, często proponował nieszablonowe rozwiązania. Zawsze w pełni zaangażowany i uśmiechnięty, co bardzo pomagało w walce z codziennymi wyzwaniami :)

Zdjęcie klienta

BOIT

BOIT Sp. z o.o., miało przyjemność współpracować z firmą SparkEdge w zakresie administracji serwerami Linux oraz zarządzania aplikacjami typu open source. Ich profesjonalizm i zaangażowanie przekładają się na najwyższą jakość świadczonych usług. Gorąco rekomendujemy współpracę z SparkEdge w obszarze technologii IT.

Back to top