Integracja domu z chmurą dzięki rozwiązaniom SmartHome

Nasze rozwiązania umożliwiają zdalną kontrolę i automatyzację Twojego domu czy biura z dowolnego miejsca na świecie. Wspieramy popularne platformy takie jak HomeAssistant i Domoticz.

Nasze rozwiązania chmurowe są dedykowane do systemów automatyki budynkowej, dostosowane do najnowszych trendów i wymagań rynku.

Wydajność: Oferujemy dedykowane zasoby, szybkie tworzenie instancji oraz gwarantowaną niezawodność.

Bezpieczeństwo: Zapewniamy szyfrowane połączenia, indywidualne kontenery dla każdego użytkownika oraz codzienne kopie zapasowe.

Rozszerzone Funkcjonalności: Nasze rozwiązania oferują wsparcie dla brokerów MQTT, tuneli VPN oraz dedykowanych kontenerów Linux.

Domoticz w Chmurze: Jest to centrum sterowania Twoim domem czy biurem. Dzięki niemu możesz zdalnie kontrolować różne urządzenia, otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach czy tworzyć złożone scenariusze działania urządzeń.

HomeAssistant w Chmurze: Nasza wersja popularnej platformy do zarządzania inteligentnym domem. Umożliwia zdalny dostęp, integrację z różnymi urządzeniami oraz tworzenie złożonych automatyzacji.

Dlaczego warto wybrać nasze rozwiązanie? Oferujemy wszechstronność, bezpieczeństwo, indywidualne podejście do klienta oraz ciągły rozwój naszych produktów.

Opinie naszych klientów

Zdjęcie klienta

Marcin Krukowski

COO & Co-Founder, So Easy IT

W ramach działalności So Easy IT Sp. z o.o., współpracowaliśmy ze SparkEdge przy rekonesansie bezpieczeństwa, infrastruktury dla platform e-commerce. Wiedza techniczna i zaangażowanie, które zaprezentowali, przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia procesu. Z pewnością polecamy SparkEdge jako solidnego partnera w obszarze IT.

Zdjęcie klienta

Petros Ioannou

Dyrektor Zarządzający, Infinitee Solutions Ltd

Mieliśmy przyjemność ściśle współpracować z Tomaszem, który był jedną z kluczowych osób, do której można było się zwrócić w przypadku skomplikowanych zapytań dotyczących DevOps i zarządzania serwerami. Tomasz wykazuje się dużym profesjonalizmem i dbałością o szczegóły, zawsze potrafił znaleźć doskonałe rozwiązania, które w pełni spełniały nasze oczekiwania. Jego proaktywne sugerowanie alternatywnych propozycji było niezmiernie cenione zarówno przez biznes, zespół programistyczny, jak i zewnętrznych partnerów. Zawsze uprzejmy, pomocny i gotowy do dodatkowego wysiłku, współpraca z nim to niezwykle pozytywne doświadczenie.

Zdjęcie klienta

Paweł Golianek

Właściciel, Enifis

Jako firma Enifis, specjalizująca się w technologiach eCommerce, mieliśmy przyjemność współdziałania z Tomaszem Siroń z SparkEdge podczas różnych faz naszych inicjatyw. Tomasz miał decydujący wpływ w dziedzinach takich jak tworzenie środowisk dla programistów, kreowanie wirtualnej infrastruktury oraz dostosowywanie sieci do potrzeb aplikacji. Nasz ostatni sukces to implementacja środowiska opartego na Kubernetes i Dockerze, co znacząco przyspieszyło nasze procesy deweloperskie. Tomasz również odegrał kluczową rolę w wdrażaniu procesów związanych z konteneryzacją, CI/CD, GitLabem i zabezpieczeniami w pipelinach. Jego umiejętności techniczne w połączeniu z zaangażowaniem gwarantowały, że wszystkie te działania były realizowane płynnie i bez komplikacji. Bazując na naszych korzystnych doświadczeniach, z całym przekonaniem rekomendujemy Tomasz Siroń SparkEdge jako godnego zaufania i biegłego partnera w sektorze IT, zwłaszcza w kontekście wsparcia dla zespołów deweloperskich.

Zdjęcie klienta

Łukasz Jackiewicz

IT Infrastructure Team Leader | Sys Admin, Sii Polska

Współpraca z Tomaszem, który pełnił obowiązki administratora w dziale infrastruktury była bardzo owocna i przyjemna. Swoje obowiązki wykonywał sumiennie i profesjonalnie. Każde zadanie wykonywał kompleksowo, często proponował nieszablonowe rozwiązania. Zawsze w pełni zaangażowany i uśmiechnięty, co bardzo pomagało w walce z codziennymi wyzwaniami :)

Zdjęcie klienta

BOIT

BOIT Sp. z o.o., miało przyjemność współpracować z firmą SparkEdge w zakresie administracji serwerami Linux oraz zarządzania aplikacjami typu open source. Ich profesjonalizm i zaangażowanie przekładają się na najwyższą jakość świadczonych usług. Gorąco rekomendujemy współpracę z SparkEdge w obszarze technologii IT.

Back to top